Praca

Praca w Good Luck Club

Jeżeli podoba Ci się nasz klub lub jeszcze nas nie znasz ale nasza działalność jest bliska Twojemu sercu i chciałbyś z nami tworzyć wspaniałą atmosferę, jesteś energiczny, kreatywny i pozytywnie nastawiony do świata, prześlij nam swoje cv na adres: rekrutacja@goodluckclub.pl.

Stale się rozwijamy i rozbudowujemy, mamy mnóstwo ciekawych pomysłów, także jest duże prawdopodobieństwo, że nawet w przypadku braku aktualnej rekrutacji, odezwiemy się do Ciebie :)

A aktualnie poszukujemy:

Recepcjonistki / Recepcjonisty

Obowiązki:
– bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta
– obsługa klientów siłowni, systemu do rezerwacji kortów do squasha oraz masaży
– uśmiech:)

Wymagania:
– Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu
– Wysoka kultura osobista,
– Pozytywne nastawienie,
– Dyspozycyjność – praca zmianowa 6:30-23:30, również w weekendy,

Oferujemy:
– dobre zarobki
– pracę w fajnym zespole
– możliwość korzystania z usług klubu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: rekrutacja@goodluckclub.pl.

W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska, na które wysyłana jest aplikacja.

Dziękujemy za przesłane aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

całą dobę

PIĄTEK:

00-23:00

SOBOTA:

06:00-23:00

NIEDZIELA:

06:00-00