- Oferta -

Squash Gdańsk

W trosce o nasze wspólne zdrowie, wprowadzamy nowe zasady korzystania z kortów.

Prosimy o zapoznanie się z nimi przed rezerwacją kortów >>>

 

W Good Luck Club Gdańsk czekają na Ciebie trzy korty czynne całą dobę. Możesz skorzystać także z szerokiej oferty zajęć przygotowanych z myślą zarówno o zaawansowanych graczach, jak i osobach początkujących i dzieciach.

Treningi Indywidualne

Jeśli chcesz nauczyć się gry w squasha lub poszerzyć dotychczasowe umiejętności, skorzystaj z pomocy naszych trenerów i umów się na indywidualne zajęcia

 

Squash Liga

Dołącz do Amatorskiej Ligi Squasha dla Pań i Panów. Gramy na każdym poziomie zaawansowania w miłej i przyjaznej atmosferze. Rozgrywki w każdą środę. Zapisy na www.squashliga.pl.

 

Squash Camp

Forma weekendowych zajęć grupowych skierowana do osób rozpoczynających przygodę ze squashem lub chcących doskonalić swoje umiejętności. Uczestnicy campu spędzą łącznie 8 godzin na kortach (4×2 godz.), po 3 osoby na korcie.

 

Turnieje Squashowe

Organizujemy liczne turnieje pod patronatem Polskiej Federacji Squasha, jak również amatorskie turnieje klubowe.

 

Szkółka dla dzieci

Chcesz by Twoje dziecko rozwijało swoją sprawność fizyczna, było aktywne oraz zawierało nowe przyjaźnie z rówieśnikami? Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 15 lat do udziału w zajęciach szkółki squasha. Zajęcia prowadzone są w małych grupach w formie atrakcyjnych gier i ćwiczeń wprowadzających do squasha. Mali uczestnicy będą bawić się ćwicząc podstawy poruszania się po korcie i poznając elementy prawidłowej techniki gry. Starsze i bardziej rozwinięte koordynacyjnie dzieci będą miały okazję wykonywania trudniejszych ćwiczeń wprowadzających do regularnych treningów.

 

Urodziny ze squashem dla dzieci

Nie masz pomysłu jak wyprawić urodziny swojemu dziecku? Chcesz, aby razem z przyjaciółmi aktywnie spędziło czas, ciesząc się  grą w squasha oraz zabawami? Zgłoś się do nas, a my przygotujemy  urodzinową ofertę dostosowaną specjalnie do Twoich potrzeb!

 

Squash Sklep

W Good Luck Club znajdziesz wszystko, co potrzebne do gry w Squasha. W recepcji naszego klubu funkcjonuje sklep, w którym w atrakcyjnych cenach kupisz niezbędne artykuły: piłki, rakiety, buty oraz doskonałej jakości koszulki.

Jeśli trenujesz z którymś z naszych instruktorów, zapytaj ich o pomoc – z pewnością ułatwią Ci dobór odpowiedniego sprzętu!
Zachęcamy także do skorzystania z usługi naciągania rakiet.

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

całą dobę

PIĄTEK:

00-23:00

SOBOTA:

06:00-23:00

NIEDZIELA:

06:00-00