- Kadra -

Kamil Rulak

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

całą dobę

PIĄTEK:

00-23:00

SOBOTA:

06:00-23:00

NIEDZIELA:

06:00-00

 

Kamil Rulak

fizjoterapeuta, masażysta

Jestem fizjoterapeutą i dyplomowanym masażystą. Swoją ścieżkę zawodową kontynuuję szkoląc się w zakresie medycyny manualnej, oraz treningu w problemach z narządu ruchu.

Zajmuję się powięziami, stawami, mięśniami, kośćmi ale przede wszystkim człowiekiem jako całością. Jeżeli oczekujesz zaangażowania w Twój problem i wielokierunkowego podejścia do zdrowia, to na pewno będzie nam się dobrze współpracowało. Jeżeli zastanawiasz się czy fizjoterapia może pomóc w Twoim przypadku, to śmiało zwróć się z tym pytaniem do któregoś z fizjoterapeutów w Good Luck Club.

Priorytetem jest dla mnie skuteczna terapia w jak najkrótszym czasie i edukowanie pacjentów o przyczynach powstawania ich problemów. Zrozumienie mechanizmów, które nam szkodzą pozwala wdrożyć skuteczną profilaktykę, w formie zaprogramowanego przez fizjoterapeutę treningu.

W pracy wykorzystuję także nowoczesne metody wspomagające takie jak: fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, terapia radiofalowa ukierunkowana, kinesiotaping i inne.

 

Zapraszam na terapie, masaż oraz grupowe zajęcia Zdrowy Kręgosłup, które mam przyjemność prowadzić :)

 

Sprawdź mój grafik zajęć