- Aktualności -

Najnowocześniejszy sprzęt Artis marki TechnoGym!

Sprzęt treningowy marzeń staje się rzeczywistością na naszej siłowni!

Mamy wspaniałą wiadomość dla naszych Klubowiczów! Siłownia Good Luck’a zostanie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt Artis marki TechnoGym!
Dlaczego wybraliśmy TechnoGym Artis? To proste. Linia Artis to wynik najnowszej technologii i zaawansowanej biomechaniki, zaprojektowanej specjalnie po to, by osiągnąć cele treningowe na jeszcze wyższym poziomie. Bez względu na to, czy jesteście doświadczonymi sportowcami czy też dopiero rozpoczynacie swoją przygodę ze światem fitnessu, sprzęt TechnoGym Artis dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń.
Linię Artis wyróżnia przede wszystkim precyzja i płynność ruchu. Dzięki zaawansowanym mechanizmom, każde ćwiczenie będzie przeprowadzane w sposób naturalny i bezpieczny dla Waszego ciała. Ergonomia sprzętu została starannie zaprojektowana, aby maksymalnie zminimalizować ryzyko kontuzji i zapewnić optymalną wydajność treningową.
Ponadto, sprzęt TechnoGym Artis został wyposażony w innowacyjne rozwiązania technologiczne, które pomogą monitorować postępy i osiągać lepsze wyniki. Sprzęt jest kompatybilny z aplikacjami mobilnymi, dzięki czemu można personalizować treningi i korzystać z różnorodnych programów.

Wierzymy, że wprowadzenie linii Artis marki TechnoGym sprawi, że osiągnięcie celów naszych Klubowiczów stanie się jeszcze bardziej realne.
Wymiana sprzętu odbędzie się w najbliższy poniedziałek 17 lipca, w godzinach od 8:00 do 17:00. 
Wszystkie pozostałe strefy naszego klubu pozostaną dostępne i czynne jak zawsze.
Z uwagi na prace na sali słonecznej, zajęcia fitness zostaną przeniesione na salę deszczową.
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.
Lista sprzętu:
 • Low row
 • Rear delt row
 • Shoulder press
 • Arm curl
 • Arm extension
 • Leg press
 • Pectorial
 • Chest press
 • Lat
 • Lower back
 • Vertical traction
 • Rotary torso
 • Total Abdominal
 • Abductor
 • Adductor
 • Leg extension
 • Leg curl
 • Squat
ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Niedziela:

06:00-23:00