- Aktualności -

Nowa era treningu cardio w Good Luck Club

Cieszymy się, że możemy ogłosić wspaniałą wiadomość! Good Luck Club wprowadza nową erę treningu cardio, ponieważ nasza nowa Strefa Cardio została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt Artis marki TechnoGym.

Co czyni linię Aris tak wyjątkową?

  1. Perfekcja w Projektowaniu: Artis to prawdziwa perfekcja w projektowaniu. Każdy detal został przemyślany, aby dostarczyć Ci wyjątkowe wrażenia podczas treningu. To nie jest zwykły sprzęt cardio – to inżynieria, która daje Ci poczucie biegania na świeżym powietrzu, chodzenia po górach czy wspinania się po schodach.
  2. Personalizacja na Najwyższym Poziomie: Urządzenia Artis dostosowują się do Twojego stylu i preferencji. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym sportowcem, możesz dostosować trening do swoich potrzeb i celów.
  3. Wysoka Jakość Wykonania: Artis to symbol nie tylko nowoczesności, ale przede wszystkim jakości. Każde urządzenie zostało stworzone z dbałością o szczegóły, zapewniając nie tylko skuteczność, ale także trwałość i komfort podczas treningu.
  4. Wielofunkcyjność: Nasze urządzenia Artis oferują różnorodność ćwiczeń, dzięki czemu masz pełną swobodę wyboru i eksperymentowania z różnymi rodzajami treningu.

 

Oto specyfika i opis tych nowych, fascynujących urządzeń:

  1. Artis Run Unity – bieżnia TechnoGym: Ta bieżnia została zaprojektowana w najdrobniejszych szczegółach, aby zapewnić Ci uczucie biegania na świeżym powietrzu, bez wychodzenia z klubu.
  2. Artis Vario Unity – orbitrek TechnoGym: To niezwykły orbitrek, który dostosowuje się do Twojego ruchu i kroków, zapewniając efektywny trening i dostosowanie do Twoich preferencji.
  3. Artis Synchro – maszyna wielofunkcyjna TechnoGym: Ta maszyna wielofunkcyjna oferuje najwyższą jakość biomechaniki, co zapewnia naturalny ruch i wzmacnia mięśnie pośladków.
  4. Kinesis Class – stacja do treningu funkcyjnego TechnoGym: To wielofunkcyjne urządzenie, które służy zarówno do rehabilitacji, jak i treningu personalnego, dając Ci możliwość zróżnicowanych i efektywnych ćwiczeń.
  5. TechnoGym Excite 1000 Climber Led Schody: Dzięki trzem schodom dostępnym przez cały czas, możesz wykonywać jeszcze bardziej złożone ćwiczenia nóg, co pozwala na intensywny i efektywny trening.

Te nowe urządzenia zapewnią Ci wyjątkowe doświadczenia treningowe w Good Luck Club, i jesteśmy pewni, że pokochasz ich możliwości. Gotowi na nowy poziom cardio? Do zobaczenia!

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

całą dobę

PIĄTEK:

00-23:00

SOBOTA:

06:00-23:00

NIEDZIELA:

06:00-00