Grafik zajęć

Sala deszczowa

Sala słoneczna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

09:00

pn09:00

Step & shape

Artur Kozłowski

16 lipca - zastępstwo - Marta Radzikowska

wt09:00

Power pump

Sylwia Kowalska

cz09:00

ABT

Artur Kozłowski

pt09:00

Step & shape

Sylwia Kowalska

nd09:00

Power pump

Martyna Sikora

10:00

pn10:00

Pośladki & stretching

Artur Kozłowski

16 lipca - zastępstwo - Marta Radzikowska

wt10:00

Fit ball

Sylwia Kowalska

cz10:00

Płaski brzuch + stretching

Artur Kozłowski

pt10:00

Pilates

Sylwia Kowalska

sb10:00

Zgrabna sylwetka

Gosia Romanowska

21,28 lipca zastępstwo - Martyna Sikora

nd10:00

Trening obwodowy

Martyna Sikora

10:30

śr10:30

Cellulit Stop

Sylwia Kowalska

11:00

wt11:00

Stretching

Artur Kozłowski

pt11:00

Stretching

Artur Kozłowski

sb11:00

Stretching

Gosia Romanowska

21,28 lipca zastępstwo - Martyna Sikora

12:00

wt12:00

Gimnastyka 60+

Artur Kozłowski

cz12:00

Gimnastyka 60+

Artur Kozłowski

13:00

sb13:00

TBC

Artur Kozłowski

21 lipca zajęcia odwołane

14:00

sb14:00

Pośladki & stretching

Artur Kozłowski

21 lipca zajęcia odwołane

17:00

wt17:00

Trening funkcjonalny

Sylwia Kowalska

śr17:00

Step & shape

Artur Kozłowski

pt17:00

Step & shape

Artur Kozłowski

18:00

pn18:00

Power pump

Martyna Sikora

wt18:00

Tabata & płaski brzuch

Weronika Głodnicka

śr18:00

Body sculpt

Artur Kozłowski

cz18:00

Tabata & płaski brzuch

Weronika Głodnicka

pt18:00

Body sculpt

Artur Kozłowski

19:00

pn19:00

Zumba

Misia Bohdan

wt19:00

Zumba

Misia Bohdan

śr19:00

Tańcz i chudnij

Paweł Hernacki

cz19:00

Cross training

Daniel Leszczyński

pt19:00

ABT

Paweł Hernacki

nd19:00

Zgrabna sylwetka

Gosia Romanowska

22 lipca zastępstwo - Ania Chudy

20:00

pn20:00

Cross training

Artur Kozłowski

16 lipca - zastępstwo - Marta Radzikowska

wt20:00

Stretching terapeutyczny

Michał Ustrzyński

śr20:00

Płaski brzuch + stretching

Paweł Hernacki

cz20:00

Power pump

Maciej Azarczyk

nd20:00

Pilates

Gosia Romanowska

22 lipca zastępstwo - Ania Chudy

21:00

pn21:00

Short Stretching

Artur Kozłowski

16 lipca - zastępstwo - Marta Radzikowska

Grupa biegowa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

08:30

nd08:30

Grupa biegowa

Artur Kozłowski

18:00

pn18:00

Grupa biegowa

Artur Kozłowski

cz18:00

Grupa biegowa

Artur Kozłowski

Strefa Saun

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

20:15

pn20:15

Seans w saunie suchej

wt20:15

Seans w saunie suchej

śr20:15

Seans w saunie suchej

cz20:15

Seans w saunie suchej

nd20:15

Seans w saunie suchej

20:30

pt20:30

Piątki z Szeherezadą,

czyli między nami kobietami,

od 20:30 cała Strefa wyłącznie dla Pań

20:45

pn20:45

Seans w łaźni parowej (sól peelingująca)

śr20:45

Seans w łaźni parowej (sól peelingująca)

pt20:45

Rytuał Szeherezady

21:15

pn21:15

Seans w saunie suchej

wt21:15

Seans w saunie suchej

śr21:15

Seans w saunie suchej

cz21:15

Seans w saunie suchej

nd21:15

Seans w saunie suchej

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Umów się na bezpłatne wejście do klubu w Gdańsku

Jeżeli nie korzystałeś z naszego klubu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a chciałbyś nas bliżej poznać, wypełnij poniższy formularz.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na bezpłatne wejście do klubu w najlepszym dla Ciebie terminie.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Formularz kontaktowy

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zostaw swój numer – oddzwonimy do Ciebie

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.