Grafik zajęć

Sala deszczowa

Sala słoneczna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

09:00

pn09:00

Step & shape

Artur Kozłowski

wt09:00

Power pump

Sylwia Kowalska

cz09:00

ABT

Artur Kozłowski

pt09:00

Step & shape

Sylwia Kowalska

nd09:00

Power pump

Martyna Sikora

10:00

pn10:00

Pośladki & stretching

Artur Kozłowski

wt10:00

Fit ball

Sylwia Kowalska

cz10:00

Płaski brzuch + stretching

Artur Kozłowski

pt10:00

Pilates

Sylwia Kowalska

sb10:00

Zgrabna sylwetka

Gosia Romanowska

10:30

śr10:30

Cellulit Stop

Sylwia Kowalska

11:00

wt11:00

Stretching

Artur Kozłowski

pt11:00

Stretching

Artur Kozłowski

sb11:00

Pilates

Gosia Romanowska

12:00

wt12:00

Gimnastyka 60+

Artur Kozłowski

cz12:00

Gimnastyka 60+

Artur Kozłowski

13:00

sb13:00

TBC

Artur Kozłowski

14:00

sb14:00

Pośladki & stretching

Artur Kozłowski

17:00

wt17:00

Trening funkcjonalny

Sylwia Kowalska

śr17:00

Step & shape

Artur Kozłowski

cz17:00

Trening funkcjonalny

Martyna Sikora

pt17:00

Step & shape

Artur Kozłowski

18:00

pn18:00

Power pump

Martyna Sikora

wt18:00

Tabata & płaski brzuch

Weronika Głodnicka

śr18:00

Body sculpt

Artur Kozłowski

cz18:00

Tabata & płaski brzuch

Weronika Głodnicka

pt18:00

Body sculpt

Artur Kozłowski

19:00

pn19:00

Zumba

Misia Bohdan

wt19:00

Zumba

Misia Bohdan

śr19:00

Tańcz i chudnij

Paweł Hernacki

cz19:00

Cross training

Daniel Leszczyński

pt19:00

ABT

Paweł Hernacki

nd19:00

Zgrabna sylwetka

Gosia Romanowska

20:00

pn20:00

Cross training

Artur Kozłowski

wt20:00

Stretching terapeutyczny

Michał Ustrzyński

śr20:00

Płaski brzuch + stretching

Paweł Hernacki

cz20:00

Power pump

Maciej Azarczyk

nd20:00

Pilates

Gosia Romanowska

21:00

pn21:00

Short Stretching

Artur Kozłowski

Sala rowerowa

Grupa biegowa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

08:30

nd08:30

Grupa biegowa

Artur Kozłowski

18:00

pn18:00

Grupa biegowa

Artur Kozłowski

cz18:00

Grupa biegowa

Artur Kozłowski

Strefa Saun

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

16:30

nd16:30

Strefa Relaksu

wyłącznie dla kobiet

od 16:30 do 19:30

16:45

nd16:45

Rytuał Szeherezady

20:15

pn20:15

Seans w saunie suchej

Podczas wypoczynku serwowana aromatyczna herbata

wt20:15

Seans w saunie suchej

Podczas wypoczynku serwowane mrożone owoce

śr20:15

Seans w saunie suchej

Podczas wypoczynku serwowana aromatyczna herbata

cz20:15

Seans w saunie suchej

Podczas wypoczynku serwowane mrożone owoce

nd20:15

Seans w saunie suchej

Podczas wypoczynku serwowana aromatyczna herbata

20:30

pt20:30

Piątki z Szeherezadą,

czyli między nami kobietami,

od 20:30 cała Strefa wyłącznie dla Pań

20:45

pn20:45

Seans w łaźni parowej (sól peelingująca)

Podczas wypoczynku serwowana aromatyczna herbata

śr20:45

Seans w łaźni parowej (sól peelingująca)

Podczas wypoczynku serwowana aromatyczna herbata

pt20:45

Rytuał Szeherezady

21:15

pn21:15

Seans w saunie suchej

Podczas wypoczynku serwowana aromatyczna herbata

wt21:15

Seans w saunie suchej

Podczas wypoczynku serwowane mrożone owoce

śr21:15

Seans w saunie suchej

Podczas wypoczynku serwowana aromatyczna herbata

cz21:15

Seans w saunie suchej

Podczas wypoczynku serwowane mrożone owoce

nd21:15

Seans w saunie suchej

Podczas wypoczynku serwowana aromatyczna herbata

Good Luck Club Kids

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

10:00

sb10:00

Fit Body Kids

Sportowy świat pełen przygód

Ola Szary

17:00

wt17:00

Szkółka squasha

Daniel Kantor

pt17:00

Szkółka squasha

Daniel Kantor

18:00

wt18:00

Dance Kids

Rytm pozytywnego szaleństwa i energii

Misia Bohdan

Szkółka squasha

Daniel Kantor

śr18:00

Cross Kids

Barwna paleta wyzwań i umiejętności

Daniel Leszczyński

pt18:00

Szkółka squasha

Daniel Kantor

19:00

pt19:00

Szkółka squasha

Daniel Kantor

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Umów się na bezpłatne wejście do klubu w Gdańsku

Jeżeli nie korzystałeś z naszego klubu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a chciałbyś nas bliżej poznać, wypełnij poniższy formularz.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na bezpłatne wejście do klubu w najlepszym dla Ciebie terminie.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Formularz kontaktowy

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zostaw swój numer – oddzwonimy do Ciebie

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.