fbpx

Grafik zajęć


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/gd/ext/timetable/timetable.php on line 65

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/gd/ext/timetable/timetable.php on line 65

Sala słoneczna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

09:00

pn09:00

Step & shape

Artur Kozłowski

11.11- zajęcia odwołane

wt09:00

Power pump

Sylwia Kowalska

śr09:00

Fit Body

Sylwia Kowalska

cz09:00

Body Shape

Artur Kozłowski

pt09:00

Power pump

Sylwia Kowalska

nd09:00

Power pump

Martyna Jasińska

10:00

pn10:00

Pośladki 25'/Stretching 25'

Artur Kozłowski

11.11- zajęcia odwołane

wt10:00

Piłki

Sylwia Kowalska

śr10:00

Mental Body

Sylwia Kowalska

cz10:00

Płaski brzuch 25'/ Stretching 25'

Artur Kozłowski

pt10:00

Pilates

Sylwia Kowalska

sb10:00

Zgrabna sylwetka

Gosia Romanowska

11:00

wt11:00

Stretching

Artur Kozłowski

pt11:00

Stretching

Artur Kozłowski

sb11:00

Pilates

Gosia Romanowska

12:00

wt12:00

Gimnastyka

Artur Kozłowski

cz12:00

Gimnastyka

Artur Kozłowski

16:00

sb16:00

Dance fitness

Jakub „Bubek” Urbański

Zastępstwo - 16.11 Angelika

17:00

wt17:00

Trening funkcjonalny

Sylwia Kowalska

śr17:00

TBC

Artur Kozłowski

cz17:00

Step funkcjonalny

Angelika Lisińska

pt17:00

Step & shape

Artur Kozłowski

sb17:00

Płaski brzuch 25'/ Stretching 25'

Jakub „Bubek” Urbański

Zastępstwo - 16.11 Angelika

18:00

pn18:00

Power pump

Martyna Jasińska

wt18:00

Tabata 25'/ Płaski brzuch 25'

Weronika Głodnicka

śr18:00

Pośladki 25'/Stretching 25'

Artur Kozłowski

cz18:00

Tabata 25'/ Płaski brzuch 25'

Angelika Lisińska

pt18:00

Body Shape

Artur Kozłowski

19:00

pn19:00

Stretching

Martyna Jasińska

wt19:00

Zumba

Mariusz Kujawski

śr19:00

Tańcz i chudnij

Paweł Hernacki

cz19:00

Cross training

Daniel Leszczyński

pt19:00

Płaski brzuch 25'/ Stretching 25'

Paweł Hernacki

15.11- zajęcia odwołane

nd19:00

Zgrabna sylwetka

Gosia Romanowska

20:00

pn20:00

Cross training 50'/Stretching 25'

Artur Kozłowski

11.11- zajęcia odwołane

wt20:00

Stretching terapeutyczny

Michał Ustrzyński

śr20:00

Power pump

Maciej Azarczyk

nd20:00

Pilates

Gosia Romanowska

Sala deszczowa

Zajęcia na powietrzu

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

08:30

nd08:30

Grupa biegowa

Artur Kozłowski

18:00

pn18:00

Grupa biegowa

Artur Kozłowski

11.11- zajęcia odwołane

cz18:00

Grupa biegowa

Artur Kozłowski

19:00

wt19:00

Outdoor training

Daniel Leszczyński

cz19:00

Outdoor training

Daniel Leszczyński

Strefa Saun

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

11:15

sb11:15

Seans w saunie suchej

12:15

sb12:15

Seans w saunie suchej

20:15

pn20:15

Seans w saunie suchej

wt20:15

Seans w saunie suchej

śr20:15

Seans w saunie suchej

cz20:15

Seans w saunie suchej

pt20:15

Piątki z Szeherezadą,

czyli między nami kobietami,

od 20:15 cała Strefa wyłącznie dla uczestniczek Rytuału

nd20:15

Seans w saunie suchej

20:30

pt20:30

Rytuał Szeherezady

21:15

pn21:15

Seans w saunie suchej

wt21:15

Seans w saunie suchej

śr21:15

Seans w saunie suchej

cz21:15

Seans w saunie suchej

nd21:15

Seans w saunie suchej

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę