- Kadra -

Michał Ustrzyński

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

całą dobę

PIĄTEK:

00-23:00

SOBOTA:

06:00-23:00

NIEDZIELA:

06:00-00

 

Michał Ustrzyński

fizjoterapeuta, masażysta

W zawodzie pracuję od 2004 roku, kiedy skończyłem studium medyczne. Moje początki to praca z młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie oraz dziećmi, dlatego też odbyłem szkolenie Weroniki Sherborne.

 

Kolejnym etapem w moim zawodzie była przychodnia rehabilitacyjna – duży przegląd pacjentów sprowokował mnie do podjęcia kolejnych kursów: w neurologicznej rehabilitacji PNF, mobilizacje stawów kręgosłupa i kończyn, punkty spustowe bólu w dysfunkcjach narządu ruchu, autoterapia i profilaktyka najczęstszych dolegliwości i dysfunkcji narządu ruchu oraz poizometryczna relaksacja mięśni w procesie autoterapii. W między czasie ukończyłem też licencjat na AMG.

 

Kończąc studia magisterskie na GUMED szukałem miejsca, gdzie pacjent będzie na pierwszym miejscu i będę mógł poświęcić mu tyle czasu, ile potrzeba – wtedy znalazłem Good Luck Club. Moje zajęcia to: Zdrowy Kręgosłup jako profilaktyka przeciwbólowa, a także miękka terapia manulna, zabiegi w gabinecie oraz masaże, treningi rehabilitacyjne i personalne.

 

Zajmuje się też fizykoterapią (zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej, lasera wysokoenergetycznego oraz fali uderzeniowej). Poza pracą interesuję się polityką, komputerami i sportem wyczynowym.

 

Zapraszam do Good Luck Club wszystkich, którzy zmagają się z dolegliwościami bólowymi lub chcieliby im zapobiec, a także osoby chcące zadbać o swoje ciało i poprawić kondycję.

 

Sprawdź mój grafik zajęć