- Kadra -

Marta Chlebba

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

całą dobę

PIĄTEK:

00-23:00

SOBOTA:

06:00-23:00

NIEDZIELA:

06:00-00

 

Marta Chlebba

fizjoterapeutka, masażystka

Jestem absolwentką fizjoterapii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W trakcie studiów ukończyłam kurs Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej i drenażu limfatycznego, który stosuje się do redukcji obrzęków powstałych w wyniku leczenia onkologicznego, innych zabiegów chirurgicznych lub wrodzonych wad układu limfatycznego. Zdobytą wiedzę miałam okazję wykorzystać w swojej pierwszej pracy w Wojewódzkim Centrum Onkologii, gdzie pracowałam głównie z pacjentkami po mastektomii.

Dużym wyzwaniem było odbycie rocznego wolontariatu na Madagaskarze, podczas którego prowadziłam rehabilitację miejscowej ludności. Po powrocie rozpoczęłam pracę z seniorami oraz w programie profilaktyki kardiologicznej.

Obecnie kształcę się z zakresu Medycyny Ortopedycznej wg Cyriax’a. W codziennej pracy najczęściej wykorzystuje techniki masażu tkanek głębokich, głęboki masaż poprzeczny, kinesiotaping, drenaż limfatyczny, bandażowanie i inne.

Wolny czas spędzam aktywnie- jeżdżąc na rowerze, spacerując po lesie czy morsując. Uwielbiam górskie wycieczki szczególnie z paczką znajomych. Swoją postawą staram się dawać przykład pacjentom uświadamiając, że zdrowie buduje się codziennymi nawykami.