- Kadra -

Angelika Lisińska

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

całą dobę

PIĄTEK:

00-23:00

SOBOTA:

06:00-23:00

NIEDZIELA:

06:00-00

 

Angelika Lisińska

trener personalny, instruktor fitness

Jestem zawodowym trenerem personalnym, instruktorem fitness i aqua fitness. Ukończyłam gdańską Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu oraz liczne profesjonalne kursy specjalistyczne. Moją wszechstronność potwierdzają certyfikaty ukończonych szkoleń i warsztatów z zakresu treningu funkcjonalnego, zdrowego kręgosłupa, dietetyki i suplementacji, stretchingu, form mentalnych, kettlebells, power pump czy animal flow intro.

Doświadczenie zawodowe zdobywam też poza granicami kraju. Wolny czas wykorzystuję na ciągły rozwój uczestnicząc w wielu międzynarodowych konwencjach, warsztatach i szkoleniach dokształcających. Jestem również miłośniczką włoskich klimatów i to właśnie ze słonecznej Italii przywożę najnowsze smaczki treningowo-fitnessowe.

Zajęcia grupowe i treningi personalne staram się prowadzić w luźnej i przyjemnej atmosferze, zwracając uwagę na bezpieczeństwo osób ćwiczących. Realizuję marzenia innych, jednocześnie, nie zaprzestając pracy nad własnym ciałem. Moją największą motywacją są podopieczni, którzy widząc swoje efekty i osiągnięcia rosną w siłę i z każdym dniem są coraz bliżej do osiągnięcia swojego celu. Dobry trener personalny zdaje sobie sprawę z odmienności ludzkich ciał, dzięki czemu jest w stanie dopasować odpowiedni do indywidualnych potrzeb danej osoby trening.

Jeżeli chcesz się przekonać i wspólnie powalczyć o własne marzenia sylwetkowe – zapraszam na trening!

 

Sprawdź mój grafik zajęć