- Blog -

Wykroki bokiem z taśmą oporową

Dziś przygotowałem dla Was trening: wykroki bokiem z taśmą oporową.

Systematyczne ćwiczenia dają szybkie efekty kształtowaniu sylwetki.

 

Taśmy oporowe są wykonana z elastycznego lateksu. Różnią się od siebie grubością i kolorem. Wybór gradacji taśm ma znaczenie przy wykonywaniu różnych ćwiczeń. Pamiętajcie, aby nie dobierać koloru taśmy pod kątem stroju w siłowni, a zdecydowanie do rodzaju ćwiczenia jakie planujemy wykonać. Taki zestaw ćwiczeń można wykonać też samemu o poranku w domu, czy nawet w przerwie w biurze. Zecydowanie najkorzystniej jednak jest je wykonywać pod okiem trenera w Good Luck Club.

Prawidłowe wykonywanie ćwiczeń zgodnie ze wskazówkami trenera, może wyraźnie przyspieszyć profilowanie Twojej sylwetki. Taśma oporowa jest też bardzo elastyczna i pozwala na kreatywne rozbudowywanie swojego treningu. Wiele z tych ćwiczeń stymuluje pracę poszczególnych mięśni głębokich.

 

Na dziś przygotowałem dla Was trening z taśmą oporową. Systematyczne ćwiczenia dają szybkie efekty w budowaniu kształtnej sylwetki. Wraz z moją modelką XXX chciałbym zaprezentować Wam wykroki boczne z taśmą oporową.

 

Aby ukształtować ładnie mięśnie nóg i pośladków, kobiety skupiają głownie się na wykonywaniu przysiadów, wyciskań i uginania nóg z gumą. Do tego zestawu jeszcze bym dodał proste ćwiczenie wykroków bocznych. Trening ten zapewnia jednocześnie pracę: mięśni czworogłowych ud, całej grupy mięśni pośladków, łydek oraz mięśni prostych brzucha.

 

Zajmij pozycję stojącą, rozstawiając stopy trochę szerzej niż na szerokość bioder. Taśma do ćwiczeń powinna zostać założona nieznacznie powyżej rzepki. Lekko ugnij kolana i wykonaj półprzysiad. To będzie twoja pozycja wyjściowa. Zrób krok prawą nogą w prawo, następnie dostaw do niej lewą nogę, Poczuj jak, z każdym krokiem taśma stawia coraz większy opór. Wykonaj kilkanaście kroków w prawo, a następnie to samo w lewo. Przy kilku seriach poczujesz, że Twoje ciało posiadają mięśnie :)

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

całą dobę

PIĄTEK:

00-23:00

SOBOTA:

06:00-23:00

NIEDZIELA:

06:00-00