- Blog -

(Nie)straszna siłownia…

Jeśli Twoją uwagę przykuł tytuł naszego artykułu, najpewniej oznacza to, że coś jest na rzeczy! Jakie masz skojarzenia z siłownią? Czy maszyny przypominają Ci labirynt transformersów? A trenujący na nich ludzie wyglądają jakby byli z innej galaktyki? W dodatku nie wiadomo skąd znają obsługę tych dziwnych urządzeń?

 

Nie jesteś sam! Z jednej strony wiesz, że bez ćwiczeń z użyciem ciężarów nie da się wymodelować sylwetki, lecz z drugiej strony… marsz na bieżni wydaje się być taki bezpieczny, prawda? Świetnie Cię rozumiemy! I mamy sposób na odczarowanie lęku przed siłownią. W końcu to nie zamek strachu w wesołym miasteczku!

 

Każda osoba, która staje się członkiem klubu, dostaje prezent. To upominek na start, dzięki któremu od razu poczujesz się u nas jak na własnym podwórku. Nie będziesz musiał przemykać pod ścianami i obserwować, co robią inni, żeby wiedzieć, w jaki sposób korzystać z szerokiej oferty klubu. Jesteś naszym gościem i sprawimy, że już od pierwszego dnia poczujesz się wygodnie jak w ulubionych jeansach i komfortowo jak z paczką znajomych.

 

Tym czarodziejem, który na zawsze zniszczy złe skojarzenia z siłownią, jest Twój trener personalny. Poprzez telefon do recepcji klubu umawiasz się z nim na odpowiadający Ci termin i spotykacie się przy wejściu do klubu. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów!

 

Przez najbliższą godzinę instruktor siłowni jest jest do Twojej dyspozycji. Przeprowadzi pogłębiony wywiad dotyczący Twojego stanu zdrowia i celów treningowych. Wykona analizę składu ciała, dzięki czemu łatwiej będzie Ci ocenić progres. To jeszcze nie wszystko! Następnie oprowadzi Cię po siłowni i rozpisze idealnie skrojony plan treningowy. Pod jego okiem wykonasz zalecone ćwiczenia, dzięki czemu nauczysz się ich techniki, a także będziesz mógł zapytać, o co chcesz.

 

Nie możemy Ci tego obiecać, ale jest bardzo prawdopodobne, że już na tym etapie kilku innych ćwiczących przybije Ci „piątkę”, a wychodząc z siłowni będziesz znał co najmniej 5 imion nowo poznanych klubowiczów. Cóż za ulga! Nie jest tak strasznie!

 

Zanim zrelaksujesz się w naszej strefie saun, trener pokaże Ci, w jakim miejscu będzie leżał Twój rozpisany plan ćwiczeń. Za każdym razem, przychodząc do klubu , możesz z niego korzystać. A co 6 tygodni umawiasz się na kolejne spotkanie z instruktorem, który ponownie wykona analizę składu ciała i rozpisze całkiem nowy plan treningowy!

 

Po co to wszystko? Czy nam się to opłaca? TAK! Ponieważ czujemy się odpowiedzialni za Twój sukces! Nasza praca nie kończy się na podpisaniu członkostwa, lecz w tym momencie dopiero się zaczyna.

 

To co, odczarowujemy razem tę strrrrraszną siłownię? :)

 

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

całą dobę

PIĄTEK:

00-23:00

SOBOTA:

06:00-23:00

NIEDZIELA:

06:00-00