- Blog -

Idziemy w plener!

Stop! Zanim udasz się na swój regularny trening, przeczytaj nasz artykuł. Prawdopodobnie, jak większość ćwiczących, masz swoje ulubione rodzaje zajęć i pory, w których trenujesz. Być może stało się to nawykiem, którego nie analizujesz. Po prostu bierzesz sportową torbę i idziesz. Bardzo dobrze! To znaczy, że jesteś gotowy na kolejny poziom!

 

Mamy dla Ciebie nowe wyzwanie. Podczas niego nie zawsze będzie wygodnie, cieplutko, sucho i lekko. Ale przecież to nie zaproszenie do SPA! Jedno jest pewne – Twój poziom satysfakcji po zakończonym treningu będzie wysoki jak stąd na Rysy, a głowa wywietrzy się z nachalnych myśli. Wchodzisz w to?

 

Jeśli czytasz dalej, to znaczy, że podjąłeś jedyną słuszną decyzję. Świetnie! Szykuj się na trening outdoorowy! W Good Luck’u znajdziesz kilka propozycji zajęć prowadzonych na świeżym powietrzu. Niektóre grupy ćwiczą na placach przy klubie, inne biegają po lasach, a jeszcze inne używają przyborów do treningów w plenerze. Zadzwoń do recepcji swojego klubu i dowiedz się, jakie zajęcia odbywają się najbliżej Ciebie.

 

Zobacz, dlaczego warto wziąć w nich udział:

 

Organizm przyzwyczaja się do regularnie powtarzanych ćwiczeń i przestaje reagować na nie tak, jak byś tego oczekiwał. Potrzebuje nowego bodźca, by nadal się rozwijać. Spróbuj czegoś nowego!

 

Trenujemy wśród przyrody, wdychamy świeże powietrze, co działa odprężająco na nasz system nerwowy i jest zbawienne dla płuc. Dodatkowo, możesz mieć dla siebie tyle przestrzeni, ile potrzebujesz, co w czasach pandemii ma znaczenie!

 

Nawet jeśli biegasz samodzielnie, prawdopodobnie obserwujesz niewielki progres. Aby poprawić swoje wyniki i sprawność, potrzebujesz uzupełnić bieganie o ćwiczenia wzmacniające, poprawiające gibkość i siłę. Tylko dobry trener umiejętnie wplecie je w Twój trening, a do tego skoryguje technikę.

 

→ Nie zawsze podczas outdoorów jest piękna pogoda. Zdarza się deszcz, wiatr lub niska temperatura. Potrzebujesz wtedy odpowiedniego stroju. Na takich zajęciach pojawi się dreszczyk przygody i poczujesz, że naprawdę żyjesz! Świetnie zadziała to również na Twoją odporność.

 

Poznasz nowych ludzi. Niektórzy z nich to sportowi amatorzy, próbujący sił w maratonach i konkursach biegowych. Wśród nas są także osoby zupełnie początkujące. Do każdego uczestnika trener dopasuje odpowiedni poziom wysiłku. Nawet nie zauważysz, kiedy staniecie się sobie naprawdę bliscy, a wspólne śniadania jedzone w plenerze będą ulubioną porą dnia.

 

Brakuje nam tylko Ciebie! Nie zwlekaj i dołącz TERAZ!

 

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

całą dobę

PIĄTEK:

00-23:00

SOBOTA:

06:00-23:00

NIEDZIELA:

06:00-00