- Aktualności -

Zajęcia Les Mills w Good Luck Club

Wtorek 15 stycznia

zapraszamy na pokazowe zajęcia Les Mills w naszym klubie

 

Stale pracujemy nad grafikiem zajęć fitness, chcemy aby zajęcia były dla Was jak najbardziej atrakcyjne i przynosiły wymarzone efekty. Zastanawiamy się nad wprowadzeniem do naszego grafiku zajęć Les Mills BODYPUMP oraz CXWORX.

Przyjdźcie, sprawdźcie i dajcie znać czy to jest coś czego oczekujecie!

 

19:00 Les Mills BODYPUMP®

Jest treningiem siłowym przy muzyce. Uczestnicy zajęć stają przed kolejnymi wyzwaniami, zwiększając jednocześnie siłę mięśni. W ciągu godzinnego treningu ze sztangą, pracujemy nad rozwijaniem wszystkich dużych partii mięśniowych. Sami dobieramy obciążenie sztangi, tak, aby odpowiednio stymulować ciało do osiągania coraz lepszych wyników.

Trening trwa 60min Sala słoneczna

 

20:00 Les Mills CXWORX®

Szukasz krótkiego i intensywnego treningu, który zmotywuje Cię do lepszej sprawności a jednocześnie wzmocni i ujędrni Twoje ciało? Zapraszamy na CXWORX® ! Są to ćwiczenia, które są ukierunkowane na wzmocnienie mięśni tułowia i pleców oraz tylnych partii mięśniowych, które łączą górną i dolną część ciała. Zyskasz mocniejszy brzuch i pozbędziesz się bólów kręgosłupa. Trening z użyciem tubingów i obciążenia.

Trening trwa 30min Sala słoneczna

 

 

Zajęcia poprowadzi dla nas trener Les Mills Kamil Zieliński

 

Zajęcia tylko dla Klubowiczów, Benefit i OK System

Zajęcia są bezpłatne ale ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy w recepcji klubu

 

W tym czasie Zumba i Zdrowy kręgosłup odbywają się na Sali Deszczowej

Nie ma wyjątkowo tego dnia zajęć Cross Training oraz Spinning funkcjonalny

 

 

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

całą dobę

PIĄTEK:

00-23:00

SOBOTA:

06:00-23:00

NIEDZIELA:

06:00-00