- Aktualności -

Przypominamy o obowiązujących kłódkach w szatni męskiej

Drodzy Panowie,

Nie musicie już wymieniać ani czekać na wymianę kluczyka w recepcji! :)

W trosce o Wasz komfort, wymieniliśmy wszystkie zamki w szafkach, a ich zamknięcie wymaga kłódki.

Kłódki można nabyć w recepcji w cenie: 8, 10 lub 13 zł (w zależności od rodzaju kłódki). Możecie też samodzielnie nabyć kłódki w innym miejscu. Pamiętajcie jednak, że musi ona mieć średnicę pałąka – jarzma nie większą niż 7 mm i wewnętrzny rozstaw minimum 10 mm.

Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w niezamkniętej szafce. Nadal nie ma możliwości rezerwacji szafki, dlatego każdej nocy, w godzinach między 2 a 4, wszystkie pozostawione kłódki są bezpowrotnie otwierane ;)

Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie ułatwi Wam korzystanie z naszego klubu!

Do zobaczenia!

Zespół Good Luck Club

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

całą dobę

PIĄTEK:

00-23:00

SOBOTA:

06:00-23:00

NIEDZIELA:

06:00-00