fbpx

- Oferta -

Squash Gdynia

W Good Luck Club Gdynia czekają na Ciebie cztery korty czynne codziennie w godzinach 7:00-23:00. Możesz skorzystać także z szerokiej oferty zajęć przygotowanych z myślą zarówno o zaawansowanych graczach, jak i osobach początkujących i dzieciach.

Treningi Indywidualne

Jeśli chcesz nauczyć się gry w squasha lub poszerzyć dotychczasowe umiejętności, skorzystaj z pomocy naszych trenerów i umów się na indywidualne zajęcia

 

Turnieje Squashowe

Organizujemy liczne turnieje pod patronatem Polskiej Federacji Squasha, jak również amatorskie turnieje klubowe.

 

Squash Liga

Dołącz do Amatorskiej Ligi Squasha dla Pań i Panów. Gramy na każdym poziomie zaawansowania w miłej i przyjaznej atmosferze. Rozgrywki w każdy poniedziałek. Zapisy na www.squashliga.pl.

 

Szkółka dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 15 lat do udziału w zajęciach szkółki squasha. Prowadzone są w małych grupach w formie atrakcyjnych zabaw i ćwiczeń wprowadzających do gry. Chcesz by Twoje dziecko rozwijało swoją sprawność fizyczną, było aktywne oraz zawierało nowe przyjaźnie z rówieśnikami? Przekonaj się jak przyjemnie i aktywnie może spędzać czas w Good Luck Club!

Mali uczestnicy będą bawić się ćwicząc podstawy poruszania się po korcie i poznając elementy prawidłowej techniki gry. Starsze i bardziej rozwinięte koordynacyjnie dzieci będą miały okazję wykonywania trudniejszych ćwiczeń wprowadzających do regularnych treningów.

Wtorki i czwartki godz. 18:00.

URODZINY ZE SQUASHEM DLA DZIECI

Nie masz pomysłu jak wyprawić urodziny swojemu dziecku? Chcesz, aby razem z przyjaciółmi aktywnie spędziło czas, ciesząc się  grą w squasha oraz zabawami? Zgłoś się do nas, a my przygotujemy  urodzinową ofertę dostosowaną specjalnie do Twoich potrzeb!

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Umów się na bezpłatne wejście do klubu w Gdańsku

Jeżeli nie korzystałeś z naszego klubu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a chciałbyś nas bliżej poznać i skorzystać z siłowni, kardio, zajęć fitness i saun, wypełnij poniższy formularz.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na bezpłatne wejście do klubu w najlepszym dla Ciebie terminie.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Formularz kontaktowy

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zostaw swój numer – oddzwonimy do Ciebie

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.