Praca

Praca w Good Luck Club

Jeżeli podoba Ci się nasz klub lub jeszcze nas nie znasz ale nasza działalność jest bliska Twojemu sercu i chciałbyś z nami tworzyć wspaniałą atmosferę, jesteś energiczny, kreatywny i pozytywnie nastawiony do świata, prześlij nam swoje cv na adres: rekrutacja@goodluckclub.pl.

Stale się rozwijamy i rozbudowujemy, mamy mnóstwo ciekawych pomysłów, także jest duże prawdopodobieństwo, że nawet w przypadku braku aktualnej rekrutacji, odezwiemy się do Ciebie :)

A aktualnie poszukujemy:

Recepcjonistki / Recepcjonisty

Obowiązki:
– bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta
– obsługa klientów siłowni, systemu do rezerwacji kortów do squasha oraz masaży
– uśmiech:)

Wymagania:
– Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu
– Wysoka kultura osobista,
– Pozytywne nastawienie,
– Dyspozycyjność – praca zmianowa 6:30-23:30, również w weekendy,

Oferujemy:
– dobre zarobki
– pracę w fajnym zespole
– możliwość korzystania z usług klubu

Fizjoterapeuty / fizjoterapeutki

Do wykonywania i sprzedaży:

– zabiegów terapii manualnej,

– masaży leczniczych,

– kinesiotaping,

– ćwiczeń indywidualnych w różnych jednostkach chorobowych,

– umiejętności diagnozowania pacjentów.

Wymagane wykształcenie kierunkowe.
Mile widziane dodatkowe kursy (Terapia Manualna np. Kalternborn, Maithland, Mulligan, Kinetic Control, Kinesiotaping, tkanki miękkie).

Szukamy osób:
– energicznych, pogodnych,
– dyspozycyjnych,
– łatwo nawiązujących kontakty,
– dbających o dobry wizerunek firmy, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie klientów,
– dbających o porządek i czystość na swoim miejscu pracy.

Oferujemy:
– pracę w młodym, dynamicznym zespole,
– pracę na aparatach (https://www.btlnet.pl/produkty-fizjoterapia):
fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, pole elektromagnetyczne, fala radiowa oraz z kriokomorą ogólnoustrojową
– współpracę z wybitnymi trójmiejskimi lekarzami ortopedami
– pracę w systemie zmianowym oraz w weekendy, możliwa też praca wyłącznie w weekendy
– możliwość korzystania z zaplecza sportowo-rekreacyjnego klubu.

Specjalisty ds. sprzedaży

Obowiązki:
– aktywna sprzedaż usług oferowanych przez klub
– dbałość o utrzymanie klienta w klubie
– aktywne uczestnictwo w działanach promocyjnych klubu
– stałe rozwijanie różnorodnych metod dotarcia do potencjalnych Klientów
– czynny udział w rozwoju firmy i poszerzaniu oferty
– przygotowywanie ofert oraz koordynacja wydarzeń
– monitorowanie rynku i działań konkurencji
– ścisła współpraca ze wszystkimi działami klubu

Wymagania:
– wykształcenie wyższe
– doświadczenie w sprzedaży
– systematyczność i konsekwencja w realizacji celów
– umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji

Oferujemy:
– ciekawą pracę, pełną wyzwań, w młodym, otwartym zespole,
– stałe wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników pracy,
– możliwość korzystania z zaplecza sportowo-rekreacyjnego klubu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: rekrutacja@goodluckclub.pl.

W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska, na które wysyłana jest aplikacja.

Dziękujemy za przesłane aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Umów się na bezpłatne wejście do klubu w Gdańsku

Jeżeli nie korzystałeś z naszego klubu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a chciałbyś nas bliżej poznać i skorzystać z siłowni, kardio, zajęć fitness i saun, wypełnij poniższy formularz.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na bezpłatne wejście do klubu w najlepszym dla Ciebie terminie.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.