Po co stworzyłem Good Luck Club?

Zaczęło się niewinnie od pasji do sportu, a skończyło się na profesjonalnym klubie fitness, który stał się liderem na rynku. Zależało mi na stworzeniu wyjątkowego miejsca, które będzie wyróżniało się dbałością o swoich członków. Miejsce, które będą nazywali „swoim klubem”. Tym co nas wyróżnia, są ludzie. To dzięki mojej profesjonalnej kadrze mogę złożyć Ci obietnicę, że osiągniesz swoje cele w zdrowy i bezpieczny sposób. W sympatycznej rodzinnej atmosferze. Powodzenia Good Luck!

Założyciel Good Luck Club

Jacek Niewęgłowski

W GOOD LUCK CLUB GDAŃSK CZEKAJĄ NA CIEBIE:

• 2 sale fitness z amortyzowaną podłogą, a w nich codziennie bogaty wybór zajęć fitness
  • 3 korty do squasha oraz do Twojej dyspozycji instruktorzy Polskiej Federacji Squasha
  • Sala rowerowa
  • Klimatyzowana siłownia z profesjonalnym sprzętem Technogym
  • Strefa kardio
  • Trenerzy personalni, którzy odpowiadają za Twoje cele treningowe
  • Największa w Trójmieście Strefa Relaksu
  • 3 sauny: sucha, łaźnia parowa oraz sauna infrared spalająca tkankę tłuszczową
  • Good Luck Club Kids – zajęcia dla dzieci
  • Fizjoterapeuci – o Twoje zdrowie zadbają absolwenci Gdańskiej Akademii Medycznej
  • Terapia falą uderzeniową i laserem wysokoenergetycznym – nowoczesna i najskuteczniejsza metoda walki z bólem
  • Fala radiowa – nowa era w hipotermii tkankowej
  • Medycyna estetyczna – bezinwazyjne ujędrnianie i fotoodmładzanie skóry
  • Ortopeda Traumatolog
  • Neurolog
  • Masaże i zabiegi na ciało – pełna gama: klasyczne, sportowe, odchudzające, relaksacyjne
  • Endermologia – skuteczne zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe wykonywane maszyną LPG
  • Dietetyk – kompleksowy program w uzyskaniu optymalnej sylwetki
  • Solarium

TYLKO W GOOD LUCK CLUB:

• Brak rocznych umów
  • Karnety już od 69 zł
  • Opieka trenera, plan treningowy (układany i zmieniany co 6 tygodni), analiza składu ciała (dokonywana systematycznie co 6 tygodni), konsultacja z dietetykiem i fizjoterapeutą. Wszystko w cenie karnetu!

Zadzwoń po szczegółowe informacje: 668 299 226

PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ JAK ŁATWO, ZDROWO I PRZYJEMNIE OSIĄGNIESZ SWÓJ CEL!

JESTEŚMY OTWARCI KAŻDEGO DNIA PRZEZ 24h.

Dołącz do nas, zaufaj profesjonalnej kadrze i spędzaj czas w wyjątkowej atmosferze Good Luck Club!

Honorujemy karty

Multisport Plus, Multisport Classic, MultiActive oraz OK System. Obowiązuje 5 zł dopłata, która jest do wykorzystania w sklepiku klubowym.

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Odbierz zaproszenie do klubu w Gdańsku

Wypełnij poniższy formularz.

Na podany adres e-mail otrzymasz link do pobrania wejściówki.

Odbierz wejściówkę

Zostaw swój numer – oddzwonimy do Ciebie