Po co stworzyłem Good Luck Club?

Zaczęło się niewinnie od pasji do sportu, a skończyło się na profesjonalnych 4 klubach fitness i squash, które stały się liderem na rynku. Zależało mi na stworzeniu wyjątkowego miejsca, które będzie wyróżniało się dbałością o swoich członków. Miejsce, które będą nazywali „swoim klubem”. Tym co nas wyróżnia, są ludzie. To dzięki mojej profesjonalnej kadrze mogę złożyć Ci obietnicę, że osiągniesz swoje cele w zdrowy i bezpieczny sposób. W sympatycznej rodzinnej atmosferze. Powodzenia Good Luck!

Założyciel Good Luck Club

Jacek Niewęgłowski

W GOOD LUCK CLUB GDAŃSK CZEKAJĄ NA CIEBIE:

• 2 sale fitness z amortyzowaną podłogą, a w nich codziennie bogaty wybór zajęć fitness
  • 3 korty do squasha oraz do Twojej dyspozycji instruktorzy Polskiej Federacji Squasha
  • Klimatyzowana siłownia z profesjonalnym sprzętem Technogym
  • Strefa kardio
  • Strefa Street Workout do ćwiczeń na powietrzu
  • Trenerzy personalni, którzy odpowiadają za Twoje cele treningowe
  • Przestronna Strefa Relaksu z podgrzewanymi kamiennymi ławami
  • 3 sauny: sucha, łaźnia parowa oraz sauna infrared
  • Dietetyk – kompleksowy program w uzyskaniu optymalnej sylwetki
  • Solarium
  • Masaże i zabiegi na ciało – pełna gama: klasyczne, sportowe, odchudzające, relaksacyjne
  • Lekarze i fizjoterapeuci Good Life Clinic

TYLKO W GOOD LUCK CLUB:

• Brak rocznych umów
  • Opieka trenera, plan treningowy (układany i zmieniany co 6 tygodni), analiza składu ciała (dokonywana systematycznie co 6 tygodni), skan 3D ciała urządzeniem BodyGee (co 4 tygodnie), konsultacja z dietetykiem i fizjoterapeutą. Wszystko w cenie karnetu!

Zadzwoń po szczegółowe informacje: 668 299 226

PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ JAK ŁATWO, ZDROWO I PRZYJEMNIE OSIĄGNIESZ SWÓJ CEL!

JESTEŚMY OTWARCI PRZEZ 24h.

Dołącz do nas, zaufaj profesjonalnej kadrze i spędzaj czas w wyjątkowej atmosferze Good Luck Club!

Honorujemy karty

Multisport Plus, Multisport Classic, MultiActive, Fit Profit oraz Medicover Sport. Obowiązuje 5 zł dopłata, która jest do wykorzystania w sklepiku klubowym.

Dodatkowe informacje

Drodzy goście. Szafki w naszych szatniach w Gdańsku są zamykane na kłódki. Planując wizytę w naszym klubie zabierzcie ze sobą kłódki. Pamiętajcie jednak, że musi ona mieć średnicę pałąka – jarzma w granicach 5 – 7 mm.

Możecie też je nabyć u nas w cenie 10 zł/szt.

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB