Krioterapia - Terapia zimnem dostępna w Good Luck Club!

Kwadraty ozdobne
Oko pokryte szronem
Znaki zapytania
krioterapia

Co to właściwie jest?

Krioterapia to nowoczesne, bezpieczne i przynoszące świetne rezultaty działanie bardzo niskich temperatur na ludzki organizm.

efekty

Jak to działa?

Krioterapia wykorzystuje naturalne, obronne reakcje organizmu na zimno, które przywracają równowagę funkcjonowania całego ciała. Pojedynczy zbieg trwa 1-3 minuty i przynosi niezliczone korzyści dla całego organizmu:

Efekty - Leczy ból, poprawia wyniki sportowe, regeneruje, odchudza, odmładza, wzmacnia stawy
zapisz się

Umów się na zabieg

Wybierz dla siebie najlepszy termin

Zadzwoń!

668 299 226

Skorzystaj z wyjątkowego pakietu

SNC mają dwiekomory soczewka
Kriokomory - brązowa i  czarna

W Good Luck Club posiadamy jedyną w Trójmieście kriokomorę, w której poddajesz chłodzeniu całe ciało, za wyjątkiem głowy, dlatego jest to w pełni bezpieczne i możesz skorzystać z zabiegu bez skierowania!

Krioterapia wykorzystuje zimno do sprowokowania naturalnej obrony, a więc prawidłowej pracy organizmu. W niskiej temperaturze szybciej wydzielają się endorfiny, a także krążą substancje przeciwzapalne. Mięśnie rozluźniają się, uelastyczniają, a dzięki temu zdolne są do wykonania większego wysiłku. Po zabiegu całe ciało jest odprężone i zregenerowane. Zwiększa się odporność organizmu i poprawia nastrój. Nie czuje się lęku ani przygnębienia. U kobiet łagodnieją przykre objawy towarzyszące menopauzie. Z każdą chwilą wraca dobry humor i przybywa energii. Bez problemu można wykonywać nawet trudne ćwiczenia. Znika przewlekły ból, sztywność stawów, a przykurcze mięśni wydają się mniejsze.

spróbuj

Kupując pakiet 10 zabiegów oszczędzasz 300 zł!

Cena pojedynczego zabiegu: 90zł

Koszt zabiegu w pakiecie: 60zł

Każdy zakup pakietu zostaje automatycznie objęty specjalnym programem gwarancji satysfakcji GLC.Po pierwszym zabiegu możesz rezygnować z usługi, a my oddamy Ci pieniądze - po prostu!

ODWIEDŹ NAS
GODZINY OTWARCIA