fbpx

Konsultacje psychologiczne dla kobiet

Poznaj psychologiczne aspekty odchudzania się

 

Wiele osób wciąż nie ma świadomości, że często problemy związane z nadwagą, zakrzywionym obrazem siebie, zaburzeniami odżywiania, czy chociażby brakiem pewności siebie, ma swoje podłoże w ludzkiej psychice, czyli w głowie.

 

Jeżeli już od długiego czasu próbujesz schudnąć, przytyć, czy chociażby poczuć się lepiej w swoim ciele, ale pomimo hektolitrów potu i kolejnej przebytej „super diety”, coś nie działa, to znak, że być może przyczyna leży gdzieś głębiej.

 

W trakcie konsultacji, spojrzysz odrobinę głębiej niż w lustro, w którym widzisz tylko zakrzywiony obraz swojego ciała. Wspólnie spróbujemy zrozumieć, w którym momencie życia rozpoczęły się Twoje problemy z wagą, zaniżoną samooceną, motywacją, czy z zaburzeniami odżywiania.

 

Wspólnie spróbujemy odnaleźć nie tylko przyczynę obecnego stanu, ale również rozwiązanie, które wspomoże, a być może w całości rozwiąże problemy związane z brakiem efektów z treningów i diety.

 

Jeżeli:

  • pomimo ogromnego wysiłku, wciąż nie możesz osiągnąć zadowalających efektów z treningów i diety
  • ponad pół roku temu urodziłaś dziecko i nie czujesz się komfortowo w swoim ciele lub dostrzegasz negatywne zmiany w relacjach ze swoim partnerem
  • przeżyłaś życiowy kryzys i masz problem z powrotem do dobrej kondycji psychicznej i fizycznej
  • nie czujesz się komfortowo w swoim ciele
  • czujesz, że Twój sposób odżywiania mocno odbiega od normy, ale nie rozumiesz dlaczego nie możesz tego zmienić
  • masz problem z wytyczaniem celów oraz konsekwencją w dążeniu do ich osiągnięcia?

 

Konsultacje spychologiczne są skierowane właśnie do Ciebie!

 

Zobacz jak innym udało się osiągnąć efekty dzięki holistycznemu podejściu, połączonemu z  konsultacjami spychologicznymi

 

Wybierz najlepszą dla siebie formę współpracy!

 

  1. Jednorazowa wstępna konsultacja: to trwająca 25 min rozmowa, podczas której prowadząca wraz z uczestniczką, decydują o tym, czy pomoc psychologiczna jest potrzebna danej osobie, a także na czym ta współpraca powinna polegać i czy wystarczająca będzie pomoc psychologa, czy problem może wymagać pomocy innego specjalisty.

Wstępna konsultacja jest bezpłatna

 

  1. Cykliczne konsultacje: to trwające 90 min sesje, w trakcie których poprzez rozmowę, ćwiczenia z lustrem oraz realizację zadań zaleconych przez prowadzącą, dążymy do rozpoznania i rozwiązania problemów, które wystąpiły podczas prób zmiany sylwetki.

Cena: 100PLN/90min

 

  1. Współpraca holistyczna: to pełna współpraca, bazująca na treningach personalnych, konsultacjach psychologicznych oraz zmianach żywieniowych opartych na podstawach psychodietetyki wraz z ich pełną kontrolą.

Zakres i warunki współpracy ustalane są indywidualnie z prowadzącą.

 

Istnieje możliwość, iż w trakcie konsultacji niezbędna okaże się pomoc innego specjalisty w określonej dziedzinie zaistniałego problemu. W tym przypadku prowadząca zastrzega sobie prawo do zaprzestania współpracy z daną osobą i pokierowania jej do odpowiedniego specjalisty, w celu zapewnienia jak najlepszej i profesjonalnej pomocy.

 

Prowadząca:

Nikola „Niko” Gwóźdź

Mgr Psychologii (Uniwersytet SWPS), Trener Personalny licencjonowany przez PZTP (Polski Związek Trenerów Personalnych), certyfikowany przez Mauricz Training Center.

W swojej pracy trenerskiej kieruje się dewizą, że „Każda zmiana zaczyna się od głowy”, to znaczy, że szybciej i na dłuższy czas można osiągnąć efekty, pracując holistycznie nad ciałem, żywieniem oraz psychiką człowieka. Nikola to osoba ze sportem związana od 13 lat, najpierw jako tancerka, później jako instruktor, a obecnie jako trener personalny kobiet. W swojej pracy łączy swoje trzy pasje: sport, żywienie oraz psychologię, tym samym pomaga kobietom nie tylko w powrocie do formy fizycznej, ale również psychicznej. Jest miłośniczką kobiecych kształtów, a co za tym idzie specjalizuje się w „booty buildingu”, czyli kształtowaniu kobiecych pośladków. W żywieniowym prowadzeniu podopiecznych kieruje się zasadami psychodietetyki, dzięki czemu w trakcie swojej przemiany nie będziecie narzekać na głód i restrykcyjne diety, a także związane z tym negatywne emocje.

Tel. 509 146 885

 

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Umów się na bezpłatne wejście do klubu w Gdańsku

Jeżeli nie korzystałeś z naszego klubu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a chciałbyś nas bliżej poznać i skorzystać z siłowni, kardio, zajęć fitness i saun, wypełnij poniższy formularz.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na bezpłatne wejście do klubu w najlepszym dla Ciebie terminie.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Formularz kontaktowy

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zostaw swój numer – oddzwonimy do Ciebie

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.