Konsultacje psychologiczne dla kobiet

Poznaj psychologiczne aspekty odchudzania się

 

Wiele osób wciąż nie ma świadomości, że często problemy związane z nadwagą, zakrzywionym obrazem siebie, zaburzeniami odżywiania, czy chociażby brakiem pewności siebie, ma swoje podłoże w ludzkiej psychice, czyli w głowie.

 

Jeżeli już od długiego czasu próbujesz schudnąć, przytyć, czy chociażby poczuć się lepiej w swoim ciele, ale pomimo hektolitrów potu i kolejnej przebytej „super diety”, coś nie działa, to znak, że być może przyczyna leży gdzieś głębiej.

 

W trakcie konsultacji, spojrzysz odrobinę głębiej niż w lustro, w którym widzisz tylko zakrzywiony obraz swojego ciała. Wspólnie spróbujemy zrozumieć, w którym momencie życia rozpoczęły się Twoje problemy z wagą, zaniżoną samooceną, motywacją, czy z zaburzeniami odżywiania.

 

Wspólnie spróbujemy odnaleźć nie tylko przyczynę obecnego stanu, ale również rozwiązanie, które wspomoże, a być może w całości rozwiąże problemy związane z brakiem efektów z treningów i diety.

 

Jeżeli:

  • pomimo ogromnego wysiłku, wciąż nie możesz osiągnąć zadowalających efektów z treningów i diety
  • ponad pół roku temu urodziłaś dziecko i nie czujesz się komfortowo w swoim ciele lub dostrzegasz negatywne zmiany w relacjach ze swoim partnerem
  • przeżyłaś życiowy kryzys i masz problem z powrotem do dobrej kondycji psychicznej i fizycznej
  • nie czujesz się komfortowo w swoim ciele
  • czujesz, że Twój sposób odżywiania mocno odbiega od normy, ale nie rozumiesz dlaczego nie możesz tego zmienić
  • masz problem z wytyczaniem celów oraz konsekwencją w dążeniu do ich osiągnięcia?

 

Konsultacje spychologiczne są skierowane właśnie do Ciebie!

 

Zobacz jak innym udało się osiągnąć efekty dzięki holistycznemu podejściu, połączonemu z  konsultacjami spychologicznymi

 

Wybierz najlepszą dla siebie formę współpracy!

 

  1. Jednorazowa wstępna konsultacja: to trwająca 25 min rozmowa, podczas której prowadząca wraz z uczestniczką, decydują o tym, czy pomoc psychologiczna jest potrzebna danej osobie, a także na czym ta współpraca powinna polegać i czy wystarczająca będzie pomoc psychologa, czy problem może wymagać pomocy innego specjalisty.

Wstępna konsultacja jest bezpłatna

 

  1. Cykliczne konsultacje: to trwające 90 min sesje, w trakcie których poprzez rozmowę, ćwiczenia z lustrem oraz realizację zadań zaleconych przez prowadzącą, dążymy do rozpoznania i rozwiązania problemów, które wystąpiły podczas prób zmiany sylwetki.

Cena: 100PLN/90min

 

  1. Współpraca holistyczna: to pełna współpraca, bazująca na treningach personalnych, konsultacjach psychologicznych oraz zmianach żywieniowych opartych na podstawach psychodietetyki wraz z ich pełną kontrolą.

Zakres i warunki współpracy ustalane są indywidualnie z prowadzącą.

 

Istnieje możliwość, iż w trakcie konsultacji niezbędna okaże się pomoc innego specjalisty w określonej dziedzinie zaistniałego problemu. W tym przypadku prowadząca zastrzega sobie prawo do zaprzestania współpracy z daną osobą i pokierowania jej do odpowiedniego specjalisty, w celu zapewnienia jak najlepszej i profesjonalnej pomocy.

 

Prowadząca:

Nikola „Niko” Gwóźdź

Mgr Psychologii (Uniwersytet SWPS), Trener Personalny licencjonowany przez PZTP (Polski Związek Trenerów Personalnych), certyfikowany przez Mauricz Training Center.

W swojej pracy trenerskiej kieruje się dewizą, że „Każda zmiana zaczyna się od głowy”, to znaczy, że szybciej i na dłuższy czas można osiągnąć efekty, pracując holistycznie nad ciałem, żywieniem oraz psychiką człowieka. Nikola to osoba ze sportem związana od 13 lat, najpierw jako tancerka, później jako instruktor, a obecnie jako trener personalny kobiet. W swojej pracy łączy swoje trzy pasje: sport, żywienie oraz psychologię, tym samym pomaga kobietom nie tylko w powrocie do formy fizycznej, ale również psychicznej. Jest miłośniczką kobiecych kształtów, a co za tym idzie specjalizuje się w „booty buildingu”, czyli kształtowaniu kobiecych pośladków. W żywieniowym prowadzeniu podopiecznych kieruje się zasadami psychodietetyki, dzięki czemu w trakcie swojej przemiany nie będziecie narzekać na głód i restrykcyjne diety, a także związane z tym negatywne emocje.

Tel. 509 146 885

 

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę