fbpx

- Kadra -

Nikola „Niko” Gwóźdź

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Nikola „Niko” Gwóźdź

trener personalny, psycholog

Mgr Psychologii (Uniwersytet SWPS), Trener Personalny licencjonowany przez PZTP (Polski Związek Trenerów Personalnych), certyfikowany przez Mauricz Training Center.

W swojej pracy trenerskiej kieruje się dewizą, że „Każda zmiana zaczyna się od głowy”, to znaczy, że szybciej i na dłuższy czas można osiągnąć efekty, pracując holistycznie nad ciałem, żywieniem oraz psychiką człowieka. Nikola to osoba ze sportem związana od 13 lat, najpierw jako tancerka, później jako instruktor, a obecnie jako trener personalny kobiet. W swojej pracy łączy swoje trzy pasje: sport, żywienie oraz psychologię, tym samym pomaga kobietom nie tylko w powrocie do formy fizycznej, ale również psychicznej. Jest miłośniczką kobiecych kształtów, a co za tym idzie specjalizuje się w „booty buildingu”, czyli kształtowaniu kobiecych pośladków. W żywieniowym prowadzeniu podopiecznych kieruje się zasadami psychodietetyki, dzięki czemu w trakcie swojej przemiany nie będziecie narzekać na głód i restrykcyjne diety, a także związane z tym negatywne emocje.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu w Gdańsku

Jeżeli nie korzystałeś z naszego klubu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a chciałbyś nas bliżej poznać i skorzystać z siłowni, kardio, zajęć fitness i saun, wypełnij poniższy formularz.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na bezpłatne wejście do klubu w najlepszym dla Ciebie terminie.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Formularz kontaktowy

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zostaw swój numer – oddzwonimy do Ciebie

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.