fbpx

- Kadra -

Michał Ustrzyński

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Michał Ustrzyński

fizjoterapeuta, masażysta

W zawodzie pracuję od 2004 roku, kiedy skończyłem studium medyczne. Moje początki to praca z młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie oraz dziećmi, dlatego też odbyłem szkolenie Weroniki Sherborne.

 

Kolejnym etapem w moim zawodzie była przychodnia rehabilitacyjna – duży przegląd pacjentów sprowokował mnie do podjęcia kolejnych kursów: w neurologicznej rehabilitacji PNF, mobilizacje stawów kręgosłupa i kończyn, punkty spustowe bólu w dysfunkcjach narządu ruchu, autoterapia i profilaktyka najczęstszych dolegliwości i dysfunkcji narządu ruchu oraz poizometryczna relaksacja mięśni w procesie autoterapii. W między czasie ukończyłem też licencjat na AMG.

 

Kończąc studia magisterskie na GUMED szukałem miejsca, gdzie pacjent będzie na pierwszym miejscu i będę mógł poświęcić mu tyle czasu, ile potrzeba – wtedy znalazłem Good Luck Club. Moje zajęcia to: Zdrowy Kręgosłup jako profilaktyka przeciwbólowa, a także miękka terapia manulna, zabiegi w gabinecie oraz masaże, treningi rehabilitacyjne i personalne.

 

Zajmuje się też fizykoterapią (zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej, lasera wysokoenergetycznego oraz fali uderzeniowej). Poza pracą interesuję się polityką, komputerami i sportem wyczynowym.

 

Zapraszam do Good Luck Club wszystkich, którzy zmagają się z dolegliwościami bólowymi lub chcieliby im zapobiec, a także osoby chcące zadbać o swoje ciało i poprawić kondycję.

 

Sprawdź mój grafik zajęć

Umów się na bezpłatne wejście do klubu w Gdańsku

Jeżeli nie korzystałeś z naszego klubu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a chciałbyś nas bliżej poznać i skorzystać z siłowni, kardio, zajęć fitness i saun, wypełnij poniższy formularz.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na bezpłatne wejście do klubu w najlepszym dla Ciebie terminie.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Formularz kontaktowy

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zostaw swój numer – oddzwonimy do Ciebie

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.