fbpx

- Kadra -

Mateusz Sobiecki

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Mateusz Sobiecki

trener squash

Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej, po skończeniu której pracowałem w branży finansowej, lecz ostatecznie wybrałem inną drogę. Zaczynałem w Good Luck Club jako klient – gracz squasha. Spodobało mi się to miejsce i w 2011 roku postanowiłem, że będę tu pracował, więc ukończyłem kurs Trenera Personalnego.

 

Pasjonuje mnie squash, bieganie i wspinaczka oraz jazda rowerem, a w ostatnim czasie także joga. Jestem zwolennikiem harmonijnego rozwoju i połączenia ćwiczeń siłowych z wytrzymałościowymi oraz odrobiną rywalizacji w tle. „Aktywność fizyczna ma być przyjemnością, która razem ze zdrowym odżywianiem przyniesie nam zastrzyk energii, a przy okazji zapewni świetną kondycję, wygląd i zdrowie.

 

W wolnych chwilach lubię obejrzeć dobry film lub serial. Moje ulubione to: Expanse, True Detective, Breaking Bad. Bardzo lubię i gotować i jeść. Od jakiegoś czasu sporo czasu zajmuje mi ogród i „amatorskie budownictwo”.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu w Gdańsku

Jeżeli nie korzystałeś z naszego klubu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a chciałbyś nas bliżej poznać i skorzystać z siłowni, kardio, zajęć fitness i saun, wypełnij poniższy formularz.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na bezpłatne wejście do klubu w najlepszym dla Ciebie terminie.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Formularz kontaktowy

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zostaw swój numer – oddzwonimy do Ciebie

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.