- Kadra -

Maksim Mukha

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Maksim Mukha

trener personalny

O mnie.
Pochodzę z Mińska. Zawodowo zajmowałem się Walką wręcz.
Studiowałem na Białoruskim Uniwersytecie Wychowania Fizycznego, Specjalizacja – pedagogika, trener walki wręcz.
W wyniku poważnej kontuzji musiałem zrezygnować z zawodu i po rehabilitacji kontynuowałem karierę sportową jako trener. Ponadto w międzyczasie ukończyłem kurs instruktora fitness w World Fitness Federation, a od 2009 roku pracuję jako trener personalny.

О pracy trenera.
Kocham swoją pracę, ponieważ daje mi to możliwość pomagania ludziom w osiągnięciu różnych celów. Trener jest dla mnie szlachetnym zawodem, co może być ważniejsze od zdrowia? Cieszę się, że mogę dzielić się zdobytą wiedzą, spotykać się i komunikować z ludźmi na co dzień, dzielić ciężkie codzienne życie i radosne chwile procesu treningowego. Mój zawód to ciągły rozwój. Międzynarodowy ruch sportowo-fitnesowy nie pozwala mi stać spokojnie, cieszę się, że dzięki temu żyję.

O Good Luck Club
Przez całe życie miałem szczęście do miejsc pracy. Good Luck Club jest potwierdzeniem tego. To nie tylko miejsce, w którym przychodzisz trenować, to rodzaj atmosfery, w której odpoczywa Twoja dusza i ciało. Jest to społeczeństwo ludzi o silnych charakterach, którzy wiedzą, jak dużo wysiłku trzeba włożyć by osiągnąć wyznaczone cele.
Cieszę się, że pracuję w Good Luck Club. Z przyjemnością zapraszam na treningi i przyjemną rozrywkę.