fbpx

- Kadra -

Magda Banach

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Magda Banach

sauna majster

Jestem Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (specjalność trener piłki siatkowej), ukończyłam także kurs z zakresu Terapia i ćwiczenia kobiet w ciąży w Ogólnopolskim Centrum Szkoleniowym Spasja, szkolenie PFI Personal Trainer w Profi Fitness School i kurs trenera biznesu w Ośrodku Doradztwa i Treningu Kierowniczego.

Pracę w Good Luck Club rozpoczęłam jako opiekun w programie Akademia Odchudzania, później zostałam instruktorem siłowni oraz trenerem personalnym. Gdy zostałam mamą, zaczęłam również prowadzić zajęcia dla kobiet w ciąży „9 miesięcy”.

Obecnie w Good Lucku spotkać mnie można podczas Rytuałów Szeherezady lub nocy saunowych, które mam przyjemność prowadzić.

W wolnych chwilach chętnie kibicuję, aktywnie wypoczywam (najczęściej rower lub bieganie) lub po prostu leniuchuję. Regularny trening połączony z mądrym odżywianiem to najprostszy sposób na stałe doładowywanie życiowych akumulatorów!

Umów się na bezpłatne wejście do klubu w Gdańsku

Jeżeli nie korzystałeś z naszego klubu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a chciałbyś nas bliżej poznać i skorzystać z siłowni, kardio, zajęć fitness i saun, wypełnij poniższy formularz.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na bezpłatne wejście do klubu w najlepszym dla Ciebie terminie.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Formularz kontaktowy

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zostaw swój numer – oddzwonimy do Ciebie

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.