fbpx

- Kadra -

Iza Skowrońska

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Iza Skowrońska

fizjoterapeutka, masażystka

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia oraz technikiem masażystą. W zawodzie pracuję czynnie od 2016, a swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w różnorodnych gabinetach fizjoterapii i masażu, gdzie specjalizowałam się w rehabilitacji pacjentów ortopedycznych i neurologicznych. Poza aktywnością zawodową regularnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kolejnych kursach zawodowych i szkoleniach oraz bieżące śledzenie literatury branżowej.
Obecnie przede wszystkim zajmuję się terapią bólu, pomagam moim pacjentom powrócić do sprawności po przebytych urazach, operacjach czy w ostrych stanach zapalnych. W swojej pracy staram się łączyć terapię tkanek miękkich, terapię wisceralną (trzewną), pinoterapię (terapię narzędziową), suche igłowanie oraz nowoczesną fizykoterapię z treningiem funkcjonalnym i kierunkową kinezyterapią w zależności od aktualnych potrzeb pacjenta.
Poza działalnością gabinetową należę również do grona autorów Poradnika Apteki Gemini, gdzie można przeczytać moje artykuły.
Prywatnie mama dwóch kotków, praktykująca animal flow i wytwarzająca naturalne mydła.
Umów się na bezpłatne wejście do klubu w Gdańsku

Jeżeli nie korzystałeś z naszego klubu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a chciałbyś nas bliżej poznać i skorzystać z siłowni, kardio, zajęć fitness i saun, wypełnij poniższy formularz.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na bezpłatne wejście do klubu w najlepszym dla Ciebie terminie.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Formularz kontaktowy

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zostaw swój numer – oddzwonimy do Ciebie

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.