fbpx

- Kadra -

Ewa Karina Napolska

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Ewa Karina Napolska

instruktor fitness

Praktyka jogi całkowicie zmieniła moje życie oraz stosunek do świata i ludzi. Dzięki jodze oraz wyrozumiałemu i pełnemu ciepła nauczycielowi, przy którym doskonaliłam swój warsztat, pokonałam własne lęki, rozwinęłam skrzydła i spełniłam swoje marzenia. Interesują mnie głównie zajęcia zawierające w swojej formie holistyczne podejście do człowieka, obejmujące sferę fizyczną oraz mentalną. Jestem instruktorem jogi w nurtach Hatha i Vinyasa, air jogi (joga w hamakach), pilates, pilates equipment, zdrowy kręgosłup, stretching oraz najnowszej formy treningu funkcjonalnego FACTS.

 

Z GLC związana jestem od 2014 roku. Podczas zajęć staram się nieustannie inspirować i motywować uczestników do pójścia „krok dalej”, do wiary we własne siły, po to by mogli świadomie odkryć możliwości własnego ciała. Poprzez stosowanie naturalnych aromatów zapachowych oraz nastrojowych dźwięków staram się stworzyć pozytywną aurę dla wspólnej praktyki. Moje zajęcia w GLC: joga oraz vinyasa power joga, to solidna dawka wzmacniania, rozciągania, rozluźniania, relaksu – słowem fantastycznego samopoczucia i humoru.

 

Z wykształcenia jestem socjologiem i pedagogiem. Zawodowo prowadzę własną firmę. Prywatnie jestem wielką miłośniczką kotów, uwielbiam czytać książki, interesuje się II wojną światową, psychologią, astrologią oraz zachowaniem ludzkim w kontekście społecznym, kulturowym, religijnym czy politycznym, a także w kontekście wszelkich trudnych i kryzysowych sytuacji jakie spotykają człowieka.

 

Sprawdź mój grafik zajęć

Umów się na bezpłatne wejście do klubu w Gdańsku

Jeżeli nie korzystałeś z naszego klubu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a chciałbyś nas bliżej poznać i skorzystać z siłowni, kardio, zajęć fitness i saun, wypełnij poniższy formularz.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na bezpłatne wejście do klubu w najlepszym dla Ciebie terminie.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Formularz kontaktowy

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zostaw swój numer – oddzwonimy do Ciebie

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.