fbpx

- Kadra -

Angelika Lisińska

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Angelika Lisińska

trener personalny

Jestem zawodowym trenerem personalnym, instruktorem fitness i aqua fitness. Ukończyłam gdańską Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu oraz liczne profesjonalne kursy specjalistyczne. Moją wszechstronność potwierdzają certyfikaty ukończonych szkoleń i warsztatów z zakresu treningu funkcjonalnego, zdrowego kręgosłupa, dietetyki i suplementacji, stretchingu, form mentalnych, kettlebells, power pump czy animal flow intro.

Doświadczenie zawodowe zdobywam też poza granicami kraju. Wolny czas wykorzystuję na ciągły rozwój uczestnicząc w wielu międzynarodowych konwencjach, warsztatach i szkoleniach dokształcających. Jestem również miłośniczką włoskich klimatów i to właśnie ze słonecznej Italii przywożę najnowsze smaczki treningowo-fitnessowe.

Zajęcia grupowe i treningi personalne staram się prowadzić w luźnej i przyjemnej atmosferze, zwracając uwagę na bezpieczeństwo osób ćwiczących. Realizuję marzenia innych, jednocześnie, nie zaprzestając pracy nad własnym ciałem. Moją największą motywacją są podopieczni, którzy widząc swoje efekty i osiągnięcia rosną w siłę i z każdym dniem są coraz bliżej do osiągnięcia swojego celu. Dobry trener personalny zdaje sobie sprawę z odmienności ludzkich ciał, dzięki czemu jest w stanie dopasować odpowiedni do indywidualnych potrzeb danej osoby trening.

Jeżeli chcesz się przekonać i wspólnie powalczyć o własne marzenia sylwetkowe – zapraszam na trening!

Umów się na bezpłatne wejście do klubu w Gdańsku

Jeżeli nie korzystałeś z naszego klubu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a chciałbyś nas bliżej poznać i skorzystać z siłowni, kardio, zajęć fitness i saun, wypełnij poniższy formularz.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na bezpłatne wejście do klubu w najlepszym dla Ciebie terminie.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Formularz kontaktowy

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zostaw swój numer – oddzwonimy do Ciebie

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.