- Aktualności -

Zapraszamy do Good Life Clinic

W związku z rozporządzeniem rządu z dnia 21.12.’20 Good Luck Club będzie zamknięty od 28.12.’20 do 17.01.’21. W budynku Good Luck Gdańsk działalność będzie prowadził podmiot medyczny Good Life CLinic (zarejestrowany pod nazwą Good Luck Club Sp. z o.o. Sp. k., numer księgi rejestrowej: 000000229226).

➡️ Zapraszamy codziennie w godzinach 6.00 – 23.00.
➡️ Z uwagi na Wasze bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń wprowadziliśmy limity miejsc na rehabilitację w strefie kardio i siłowni.
➡️ Wszystkie zajęcia na salach fitness będą odbywały się od nowego roku pod kątem rehabilitacji. Będą to zajęcia prozdrowotne. Wkrótce udostępnimy nowy grafik.
➡️ W siłowni dyżur będą pełnili fizjoterapeuci. Z siłowni mogą korzystać tylko osoby, które w jakimś stopniu potrzebują rehabilitacji.
➡️ Na mocy porozumienia między firmami wszystkie karnety Good Luck Club będą obowiązywać w Good Life Clinic, w zakresie rehabilitacji.
➡️ Treningi fitness zostaną udostępnione on-line. Przygotowaliśmy nowy, bogaty plan zajęć.
➡️ Chwilowo wstrzymujemy również korzystanie z kortów squasha. Damy znać, jak tylko sytuacja się zmieni!
Nadal będziemy o Was dbać, wszystkimi dostępnymi metodami. Bez względu na wszystko. Jesteście z nami….?

Wasz Zespół Good Luck Club

Z uwagi na duże zainteresowanie i zachowanie zasad bezpieczeństa, na chwile obecną zawieszamy sprzedaż abonamentów do odwołania.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem mailowym: info@goodluckclub.pl. Jak tylko wznowimy możliwość współpracy będziemy się z Państwem kontaktować.
ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę