- Aktualności -

Tydzień kobiet w Good Luck Club

5-11 marca Tydzień Kobiet w Good Luck Club

Jeden dzień to za mało, my świętujemy cały tydzień!

 

W programie:

 

SEXY DANCE z Jakubem Werel

Poniedziałek godz.19:00

 

Bezpłatne pokazowe zabiegi medycyny estetycznej

Wtorek godz. 19:00-21:00

Środa: 11:00-13:00

Czwartek: 19:00-21:00

Piątek: 8:00-10:00

 

Konsultacje z Brafitterką (Atelier bra Madalena)

Czwartek godz.18:30-21:00

 

HIGH HEELS, czyli nauka chodzenia na obcasach z Jakubem Werel

Sobota godz. 11:00

 

Rytuały Szeherezady z niespodziankami

Piątek od godz. 20:45

Niedziela od godz. 16:45

 

Zaproszenia na zabiegi fotodepilacji od DepilConcept

Poniedziałek godz. 10:00-13:00

Wtorek godz. 18:00-21:00

 

Szczegóły wydarzeń

 

Zajęcia taneczne SEXY DANCE z Jakubem Werel

Sexy Dance to odmiana aerobiku połączona z najbardziej zmysłowymi tanecznymi stylami. Przeciągania, kocie ruchy, kołysanie biodrami i obroty to stałe fragmenty układu choreograficznego. Zajęcia oprócz tego, że pomagają spalić kalorie, to przede wszystkim uczą seksownego sposobu poruszania się oraz dają pewność siebie. Sekret kryje się w sposobie poruszania się, poczucia własnej wartości. W każdej z nas jest coś pięknego, coś czarującego, należy to jedynie oszlifować :)

Zajęcia trwają około 50 min., Klubowiczki zapraszamy bezpłatnie, Panie spoza klubu koszt uczestnictwa 25 zł. Na zajęcia nie obowiązują zapisy.

 

Pokazowe zabiegi medycyny estetycznej – Modelowanie sylwetki

Marzysz o pięknej sylwetce, wymodelowanych pośladkach i jędrnych udach? Chcesz uzyskać trwałe efekty, ale brakuje Ci czasu lub motywacji do ćwiczeń? Mamy na to rozwiązanie! Poczuj na swojej skórze dobroczynną moc zabiegów medycyny estetycznej. Nie masz pewności, które zabiegi najlepiej spełnią Twoje oczekiwania? Nasi specjaliści pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do potrzeb Twojej skóry i kondycji Twojego organizmu, odpowiedzą na wszelkie pytania, przeprowadzą próbny, wybrany dla Ciebie zabieg.

Spotkanie trwa około 30 min i jest bezpłatne, ale ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy w recepcji klubu. Zapisz się

 

Konsultacje z Brafitterką (Atelier bra Madalena)

Jeśli nie jesteś przekonana czy prawidłowo dobierasz dla siebie stanik serdecznie zapraszamy na indywidualne konsultacje brafittingowe! Nasza zaprzyjaźniona brafitterka – Magdalena Porzezińska wymierzy, doradzi, opowie na co zwrócić szczególną uwagę dobierając biustonosz.

Konsultacja trwa około 20 min i jest bezpłatna, ale ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy w recepcji klubu. Zapisz się

 

Rytuał Szeherezady z niespodziankami

Nasz autorski program, ceremonia upiększająca, a jednocześnie chwila relaksu tylko dla kobiet i wśród kobiet. Seanse w saunach, zabiegi upiększające i regenerujące ciało i włosy w wyśmienitej atmosferze.

Z okazji Tygodnia kobiet w nieco innej odsłonie, więcej niespodzianek i atrakcji!

Koszt uczestnictwa: Klubowiczki 29 zł, Panie spoza klubu 59 zł. Ilość miejsc ograniczona. Zapisz się

 

HIGH HEELS, czyli nauka chodzenia na obcasach z Jakubem Werel

Zapraszamy na niepowtarzalne zajęcia HIGH HEELS! Bez względu na to, czy chodzisz na co dzień w obcasach, czy dopiero chcesz się nauczyć w nich poruszać – nie może Cię zabraknąć! Zajęcia dedykowane są dla kobiet, które pragną poruszać się zmysłowo i z gracją, zwiększają świadomość własnego ciała, poprawiają sylwetkę oraz uczą chodzenia i tańczenia na obcasach. Razem stworzymy magiczną atmosferę kobiecości! Wspólnie poznamy tajniki chodzenia na obcasach, będziemy doskonalić swoje umiejętności i poznamy ciekawe choreografie.

Zajęcia potrwają około 50 min, Klubowiczki zapraszamy bezpłatnie, Panie spoza klubu koszt uczestnictwa 25 zł. Na zajęcia nie obowiązują zapisy.

 

DepilConcept zaproszenia na zabiegi fotodepilacji

Podczas wizyty w naszym klubie będziesz miała możliwość otrzymania zaproszenia na zabieg fotodepilacji od naszego Partnera DepilConcept. Zaproszenia do wykorzystania w 2 dowolnych salonach Depilconcept w Gdańsku.

 

Zapraszamy!

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę