- Aktualności -

Jedziemy razem na narty!

W tym sezonie zimowym planujemy zorganizować wspólny wyjazd na narty.

To Wy Klubowicze zachęciliście nas abyśmy o takim wyjeździe pomyśleli, to bardzo, bardzo miłe.

A więc zaczynamy działać!

 

GDZIE DOKŁADNIE:

OŚRODEK CIVETTA: to 80 km świetnie przygotowanych, połączonych ze sobą nartostrad,  wśród zapierających dech w piersiach widoków. Brak mocno rozwiniętej bazy noclegowej powoduje, że na stokach Civetty nigdy nie jest tłoczno. Przeważająca ilość tras poprowadzona jest z myślą o średniozaawansowanych narciarzach, znajdzie się jednak miejsce na osoby stawiające pierwsze kroki, czy to amatorów najśmielszych zjazdów. Na stoki  można dostać się z 4 ośrodków: Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera i Valzoldana. W cenie oferty wliczony jest sześciodniowy skipass Civetta, bardziej zaawansowani narciarze, spragnieni nowych miejsc, mogą rozszerzyć karnet o jeden, bądź dwa dni z oferty Dolomiti Superski. Dzięki temu, dojeżdżając zaledwie 13 km do Malga Ciapelli, można skosztować Marmolady i „wskoczyć” na Sella Rondę z z Arabbą, Val Gardeną, czy przejechać zaledwie 20 km, żeby pędzić dzień w Cortinie d’Ampezzo. Jeżeli jednak zależy nam głównie na narciarstwie najwyższej próby, na przejrzystych, szerokich, twardych, pustych nartostradach, nikt z Civetty nie ruszy się ani na moment. Wieczorne rozrywki jakie oferuje region: lodowisko, pizzerie, dyskoteki, bary, dopełniają całości.

 

ZAKWATEROWANIE:

Hotel Nigritella 3***

Świetny hotel, oddalony 1,5 km od wciągu z Santa Fosca, oddaje nam do dyspozycji  pokoje z prywatną łazienką, telewizorem, darmowym wifi, świetną restaurację i tawernę. Hotel ma basen, z którego korzystanie jest wliczone w cenę pobytu. Ponadto, bilard, piłkarzyki, mała sala fitness.

 

WYŻYWIENIE:

Hotelowa restauracja serwuje śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadokolacje, do wyboru z paru propozycji, z barem sałatkowym.

 

SZKOLENIE NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego.

6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.

Cena: 90 euro.

 

UBEZPIECZENIE:

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni pełnym pakietem SKI w PZU. W skład ubezpieczenia wchodzi: ubezpieczenie od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 80.000 PLN (w tym ratownictwo górskie), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 PLN, OC 100.000 PLN. Ubezpieczenie zawiera oczywiście ryzyko związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa.

 

TERMIN I CENA:

09 – 16.03.2018 635 euro

 

CENA ZAWIERA:

6-dniowy skipass Civetta, zakwaterowanie, wyżywienie HB (wino, woda i soft drinki, bez limitu do obiadokolacji), korzystanie z hotelowego basenu, animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

 

CENA NIE ZAWIERA:

Opłaty klimatycznej dla wszystkich powyżej 14 roku życia, płatnej na miejscu w cenie 1.5 – 2 euro za dzień pobytu. Korzystania z sauny i łaźni tureckiej (12 euro za 1h).

 

Dopłata do karnetu – 4 dni Civetta i 2 dni Dolomiti Superski +85 euro

Dojazdu autokarem +90 euro

Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 90 euro

 

ZNIŻKI HOTELOWE:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:

– dziecko do 2 lat: bezpłatnie

– dzieci 3-12 lat: minus 165 euro

– powyżej 12: minus 70 euro

Dopłata do jedynki: 105 euro

 

ZNIŻKI SKIPASSOWE:

– młodzież urodzona po 26.11.2002: minus 45 euro

– dzieci ur. po 26.11.2010 r.: minus 160 euro

 

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota

Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 listopada pod adresem mailowym: m.chojka@goodluckclub.pl lub w recepcji klubu

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę