fbpx

- Aktualności -

Jedziemy razem na narty!

W tym sezonie zimowym planujemy zorganizować wspólny wyjazd na narty.

To Wy Klubowicze zachęciliście nas abyśmy o takim wyjeździe pomyśleli, to bardzo, bardzo miłe.

A więc zaczynamy działać!

 

GDZIE DOKŁADNIE:

OŚRODEK CIVETTA: to 80 km świetnie przygotowanych, połączonych ze sobą nartostrad,  wśród zapierających dech w piersiach widoków. Brak mocno rozwiniętej bazy noclegowej powoduje, że na stokach Civetty nigdy nie jest tłoczno. Przeważająca ilość tras poprowadzona jest z myślą o średniozaawansowanych narciarzach, znajdzie się jednak miejsce na osoby stawiające pierwsze kroki, czy to amatorów najśmielszych zjazdów. Na stoki  można dostać się z 4 ośrodków: Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera i Valzoldana. W cenie oferty wliczony jest sześciodniowy skipass Civetta, bardziej zaawansowani narciarze, spragnieni nowych miejsc, mogą rozszerzyć karnet o jeden, bądź dwa dni z oferty Dolomiti Superski. Dzięki temu, dojeżdżając zaledwie 13 km do Malga Ciapelli, można skosztować Marmolady i „wskoczyć” na Sella Rondę z z Arabbą, Val Gardeną, czy przejechać zaledwie 20 km, żeby pędzić dzień w Cortinie d’Ampezzo. Jeżeli jednak zależy nam głównie na narciarstwie najwyższej próby, na przejrzystych, szerokich, twardych, pustych nartostradach, nikt z Civetty nie ruszy się ani na moment. Wieczorne rozrywki jakie oferuje region: lodowisko, pizzerie, dyskoteki, bary, dopełniają całości.

 

ZAKWATEROWANIE:

Hotel Nigritella 3***

Świetny hotel, oddalony 1,5 km od wciągu z Santa Fosca, oddaje nam do dyspozycji  pokoje z prywatną łazienką, telewizorem, darmowym wifi, świetną restaurację i tawernę. Hotel ma basen, z którego korzystanie jest wliczone w cenę pobytu. Ponadto, bilard, piłkarzyki, mała sala fitness.

 

WYŻYWIENIE:

Hotelowa restauracja serwuje śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadokolacje, do wyboru z paru propozycji, z barem sałatkowym.

 

SZKOLENIE NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego.

6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.

Cena: 90 euro.

 

UBEZPIECZENIE:

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni pełnym pakietem SKI w PZU. W skład ubezpieczenia wchodzi: ubezpieczenie od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 80.000 PLN (w tym ratownictwo górskie), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 PLN, OC 100.000 PLN. Ubezpieczenie zawiera oczywiście ryzyko związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa.

 

TERMIN I CENA:

09 – 16.03.2018 635 euro

 

CENA ZAWIERA:

6-dniowy skipass Civetta, zakwaterowanie, wyżywienie HB (wino, woda i soft drinki, bez limitu do obiadokolacji), korzystanie z hotelowego basenu, animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

 

CENA NIE ZAWIERA:

Opłaty klimatycznej dla wszystkich powyżej 14 roku życia, płatnej na miejscu w cenie 1.5 – 2 euro za dzień pobytu. Korzystania z sauny i łaźni tureckiej (12 euro za 1h).

 

Dopłata do karnetu – 4 dni Civetta i 2 dni Dolomiti Superski +85 euro

Dojazdu autokarem +90 euro

Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 90 euro

 

ZNIŻKI HOTELOWE:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:

– dziecko do 2 lat: bezpłatnie

– dzieci 3-12 lat: minus 165 euro

– powyżej 12: minus 70 euro

Dopłata do jedynki: 105 euro

 

ZNIŻKI SKIPASSOWE:

– młodzież urodzona po 26.11.2002: minus 45 euro

– dzieci ur. po 26.11.2010 r.: minus 160 euro

 

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota

Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 listopada pod adresem mailowym: m.chojka@goodluckclub.pl lub w recepcji klubu

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

24H na dobę

Umów się na bezpłatne wejście do klubu w Gdańsku

Jeżeli nie korzystałeś z naszego klubu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a chciałbyś nas bliżej poznać i skorzystać z siłowni, kardio, zajęć fitness i saun, wypełnij poniższy formularz.

W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na bezpłatne wejście do klubu w najlepszym dla Ciebie terminie.

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Formularz kontaktowy

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zostaw swój numer – oddzwonimy do Ciebie

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.